Borsa Derinlik Nedir? Borsa Derinlik Ne İşe Yarar?

Borsa Derinlik, canlı olarak borsa takip etmenize olanak sağlayan bir mobil uygulamadır. Oldukça sade bir dizayna sahip olan Borsa Derinlik sayesinde hem altın, döviz gibi reel piyasaları hem de Bitcoin ve Ethereum gibi Crypto para borsalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Borsa Derinlik ile canlı ve güncel rakamları takip ederek, yatırımlarınıza gecikmeden yön vermeniz mümkün.

BORSA DERİNLİK APK

Ancak Borsa Derinlik mobil uygulamasını artık Play Store üzerinden indirmek mümkün değil. Bunun yerine uygulamanın APK’sını yükleyerek telefonunuzda canlı olarak verileri görüntüleyebilirsiniz. Borsa Derinlik’te yer alan anlık verilerin yanı sıra günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık verileri görebilir ve istatistiklere kolayca ulaşabilirsiniz.

BORSA DERİNLİK BENZERİ UYGULAMALAR

Finans piyasalarını takip etmek için yalnızca Borsa Derinlik uygulamasını indirmenize gerek yok. Play Store üzerinde kolayca ulaşabileceğiniz ve %100 ücretsiz olan Borsa Haber, Canlı Borsa, Mynet Finans, Borsa İstanbul ve Foreks Mobile gibi uygulamalar sayesinde piyasalar hakkında bilgi sahibi olabilir, güncel finans haberlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

BORSADA NASIL İŞLEM YAPILIR?

Ayrıca finans piyasalarına yeni giriş yapmak istiyorsanız bu konuda deneyim kazanmak için ‘Sanal Borsa Oyunu’ uygulamasını cep telefonunuza indirerek kolayca piyasalarda nasıl işlem yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.